Vatandaş Tozlu Çamurlu Yolda Mı Yürüsün?

Gündem Yorum: 0 / 12 Şubat 2019 16:10
Vatandaş Tozlu Çamurlu Yolda Mı Yürüsün?
-A +A

Durağan Belediyesi'ne ait temizlik aracının ihtiyaç olduğu zamanlarda Saraydüzü ilçesinde hizmet vermesine yönelik eleştirilere Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker'den yanıt gecikmedi.

Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker yaptığı açıklamasında kardeş belediyeciliğin gereğini yaptıklarını söyledi. Başkan Peker "Aynı şekilde belediyemize ait olan kanal açıcı aracımızı zaman zaman diğer ilçelerimizde ihtiyaç olduğunda hizmet vermektedir" dedi.


Kar Belediyeciliğin Örneğini Veriyoruz

İlçemizde Durağan Belediyemizin yol süpürme aracının çalışması eleştirilere neden oldu. Bu aslında kardeş belediyeciliğin bir örneğidir.
Ak Parti belediyeleri bu uygulamayla halkına daha verimli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bizim de amacımız bu ilçeye en iyi hizmeti sunabilmektir. Hemşerilerimizin tozlu, çamurlu yolda yürümesi mi hizmet anlayışı? Yoksa elinizde olmayan bir aracı tedarik edip bu eksikliği gidermek mi hizmet anlayışı? Aynı şekilde belediyemize ait olan kanal açıcı aracımızı zaman zaman diğer ilçelerimizde ihtiyaç olduğunda hizmet vermektedir.

Eleşirilere Kulak Asmadan Hizmet Edeceğiz

Biz Saraydüzü’nün hak ettiği konuma gelmesi için gerek belediyemizin imkanlarıyla gerek diğer kardeş belediyelerimizden yardım alarak, eleştirilere kulak asmadan hizmet sunmaya devam edeceğiz.Takdir halkımızın.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti