Sinop Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci

Gündem Yorum: 0 / 14 Haziran 2019 14:59
Sinop Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci
-A +A

Sinop Üniversitesinden 2018-2019 akademik yılında mezun olmaya hak kazanan, 2 bin 342 öğrenci Sinop Üniversitesi Spor Kompleksinde düzenlenen törenle, mezun olmanın mutluluğunu yaşadı. 

Sinop Üniversitesi Spor Kompleksinde düzenlenen mezuniyet töreni; mezun olan öğrencilerin tören geçidiyle başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından öğrencilerin mezuniyet yeminiyle devam etti. Burada konuşma yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın; “Hiçbir başarının tesadüf olmadığını biliyoruz. Başar; saygı,  sevgi ve  karşılıklı anlayış çerçevesinde yapılan ısrarlı çalışmaların ve özellikle de başarılı bir ekip çalışmasının ürünüdür. Sinop Üniversitesinin başarısının arkasında da, birbirlerine kenetlenmiş olan akademik ve idari personelimiz bulunmaktadır. Huzurlarınızda tekraren bütün personelimize teşekkür ediyor kendilerini kutluyorum. Üniversitemizin değerli Çalışanları, Mezuniyet töreniyle birlikte yaşadığımız bu başarı ve gurur tablosunun en büyük mimarları sizlersiniz.” dedi.Mezuniyet töreninde 2018-2019 Akademik yılında 2 bin 342 öğrencinin arasında dereceye giren öğrencilerin ödülleri Vali Köksal Şakalar, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, İl Jandarma Komutanı Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl ve Prof. Dr. Ahmet Tabak tarafından verildi.
 

Düzenlenen Mezuniyet törenine Vali Köksal Şakalar, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Çeşitli kamu kurumu müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Jandarma Ekiplerinden Kenevir Operasyonu

Jandarma Ekiplerinden Kenevir…

16:01 - 21 Haziran 2019
Gündem
CHP’li Karadeniz’den %1 KDV’li Kanun Teklifi

CHP’li Karadeniz’den %1…

15:57 - 21 Haziran 2019
Gündem
Sinop’ta Camiler Çocuklar İle Şenlendi

Sinop’ta Camiler Çocuklar İle…

18:02 - 19 Haziran 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti