Sinop İçin Buluşalım Birlikte Kazanalım

Boyabat Haber Yorum: 0 / 19 Nisan 2019 16:43
Sinop İçin Buluşalım Birlikte Kazanalım
-A +A

Yenilikçi ve gelişime açık olan Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı) ’na dönüştürdü.
 
SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 ARALIK 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesini duyurmuş olacak.

Hüseyin ÇAKIRBAŞ 1988 yılında bu mesleğe ilk adımlarını atmış ve yıllar içinde iş tecrübesini arttırarak 2003 yılında kendi firmasını “GÜNEŞ SELEFON“  adı altında kurmuştur.Güneş Selefon, müşteri memnuniyeti anlayışı ile baskı sonrası matbaa sektörüne 7/24 saat kesintisiz Sıcak Selefon, Termal Selefon, SoftTouch Kadife Selefon, Metalize Pet Polyester, Sedef Selefon,  Kazanlı Kesim, Varak Yaldız ve Uv Lâk hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Bu süre zarfında hizmet ve kalitesini artırarak sektörde öncü hale gelmiştir.
 
Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise fuara Sinoplu İş Adamlarının ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fuara uzun bir süre kalmasına rağmen Sinop İş Dünyasının fuara yoğun ilgi gösterdiğini belirterek iş dünyasına teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Boyabat Haber
Boyabat Pirincinden Sabun Üretildi

Boyabat Pirincinden Sabun…

10:44 - 22 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti