Sinop İçin Birlikte Ter Dökeceğiz

Gündem Yorum: 0 / 13 Mart 2019 11:02
Sinop İçin Birlikte Ter Dökeceğiz
-A +A

CHP Adayı Ayhan Panaroma Sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan Panorama Sitesi’nde ikamet eden vatandaşlarla görüştü.

Barış Ayhan, eşi Hanife Ayhan ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte site sakinlerine yönetime gelmeleri durumunda gerçekleştirecekleri projeleri anlattı.

Bölgede ikamet eden vatandaşların sorunlarını dinleyen Ayhan sorunların çözümleri hakkında vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. Sohbet havasında geçen toplantıda Barış Ayhan merak edilen soruları da yanıtladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan yaptığı açıklamada "Böyle samimi bir ortamda, ortak paydası Sinop olan vatandaşlarımızla buluşmaktan oldukça mutluyum. Sorunları bizzat muhataplarından dinleyebildiğimiz, çözümleri birlikte görüşebildiğimiz için seçim ziyaretlerimizi bu bağlamda çok önemsiyoruz. Mahallelerimizin eksikliklerini, vatandaşlarımızın Sinop’tan ve Sinop Belediyesi’nden beklentilerini, gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle dinleyebiliyoruz. Bölgede bozuk yollarımız var, kaldırım eksiklerimiz var. Mahalle sakinlerinin dolmuş güzergahı ile ilgili beklentileri var. Eksiklere bizler de gerçekleştirdiğimiz ziyaret esnasında tanık olduk.

Biz Sinop için hayaller kuruyoruz ve bu hayallerimizi vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Yönetime gelmemiz durumunda şeffaf, katılımcı ve kapısı açık belediyecilik yapacağız. Vatandaşlarımızın söz sahibi olduğu bir yönetim şekli ile; vizyonunu eğitim ve turizm üzerine kurmuş bu şehri,  turizmde ve eğitimde marka şehir yapacağız. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, Sinop için birlikte ter dökeceğiz. Böyle sıcak bir ortamda bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza ilgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim"
dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
CHP Adayı Ayhan: Birlikte Çalışacağız

CHP Adayı Ayhan: Birlikte…

11:04 - 12 Mart 2019
Gündem
Barış Ayhan "Bu Şehri Birlikte Yöneteceğiz"

Barış Ayhan "Bu Şehri…

23:48 - 10 Mart 2019
Gündem
Halkımız Bize Yetki Verirse Şehri Beraber Yöneteceğimiz

Halkımız Bize Yetki Verirse…

14:04 - 7 Mart 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti