Sinop’a Değer Kazandırmak İçin Sahadayız

Gündem Yorum: 0 / 7 Mart 2019 14:05
Sinop’a Değer Kazandırmak İçin Sahadayız
-A +A

CHP Adayı Ayhan resmi kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan seçim çalışmaları kapsamında yaptığı resmi kurum ve kuruluşlarına ziyaretleri sürdürüyor.

Barış Ayhan CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Özbayrak, Belediye Meclis Üyesi Adayları Önder Serdar Öztürk ve Aydın Hakan Sönmez ile birlikte Sinop İl Özel İdaresi’ni ziyaret etti.

İl Özel İdaresi çalışanlarını odalarında tek tek ziyaret eden Ayhan, Sinop için hazırladıkları projeleri anlattı, öneriler aldı ve çalışanlarla fikir alışverişinde bulundu. Beklentileri dinleyen Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan notlar aldı, merak edilen soruları cevaplandırdı

İl Özel İdaresi ziyareti sonrası yaptığı açıklamada Ayhan "Seçim çalışmalarımızı yoğun tempoda  sürdürüyoruz. Herkese, her vatandaşımıza dokunmak, fikrini almak ve Sinop’a değer kazandırmak için sahaya çıkıyoruz.  Biz Sinop’u vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla gençlerimizle, sivil toplum kuruluşlarıyla kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte yönetmek istiyoruz. Bu sebeple yaptığımız ziyaretleri ziyadesiyle önemsiyoruz. Bugün İl Özel İdaresi personeli ile bir araya geldik. Değerli arkadaşlarımızla Sinop’un sorunlarını konuştuk çözümlerini görüştük. Mühendis arkadaşlarımızla yapmak istediğimiz projeleri değerlendirdik, görüşlerini aldık. Bizleri güleryüzle karşılayan personelimize, ilgileri ve misafirperverlikleri  için kurum müdür ve amirlerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
49 Eser Sanat Severlerle Buluştu

49 Eser Sanat Severlerle…

12:12 - 5 Mart 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti