Şefik Çakıcı İftarda Muhtarlarla Buluştu

Gündem Yorum: 0 / 8 Mayıs 2019 10:01
Şefik Çakıcı İftarda Muhtarlarla Buluştu
-A +A

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,Mahalle Köy Muhtarları ve Azaları ile iftar sofrasında buluştu.
 
İftar yemeğine Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Zabıta Müdürü Eyüp Çetinkaya, Çevre Temizlik Müdürü Vedat Özaslan, Fen İşleri Müdürü Ömer Faruk Tavalıoğlu, muhtar ve azaları ile birlikte  katıldılar.
 
Boyabat Zafer Hotel lokantasında iftar sofrasında biraraya gelen Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında; "İftar ve sahur sofraları birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesidir.
 
Bu akşam yeni görev alan ve güven tazeleyen mahalle muhtarlarımız ve azaları ile iftar sofrasında bir araya geldik. Mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz.Bu sorunları birlikte çözmeye çalışacağız. Yeniden Yenilen Boyabat için yapacağımız hedef projelerimiz ile Boyabat’ı örnek teşkil edecek Kültür ve Turizm şehri haline getirmek,köylerimizin su,yol,çöp ve alt yapı çalışmalarımızı birlikte çözeceğiz ve çözecek güçteyiz.Bunun için birlik ve beraberlik içinde istişare ederek, el ele vererek Boyabat’ımız için tüm gücümüzle çalışacağız, daha güzel günlere birlikte taşıyacağız inşallah.
 
İftar soframıza katılım sağlayan muhtarlarımıza, azalarımıza teşekkür ediyorum. Rabbım oruçlarımızı kabul, birlik ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Şefik Çakıcı Hastane Ziyaretlerini Sürdürüyor

Şefik Çakıcı Hastane…

17:25 - 16 Mayıs 2019
Gündem
Nazım Maviş Seçim Çalışmalarına Başladı

Nazım Maviş Seçim…

03:21 - 12 Mayıs 2019
Gündem
Sinop Valisi Boyabat'ta Polislerle İftar Açtı

Sinop Valisi Boyabat'ta…

03:02 - 12 Mayıs 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti