Numan Kurtulmuş'un Boyabat Programı Belli Oldu

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere yarın Sinop’a geliyor.

Gündem Yorum: 0 / 12 Mart 2019 17:42
Numan Kurtulmuş'un Boyabat Programı Belli Oldu
-A +A

Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Sinop programının detaylarını paylaşan AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun; “Genel Başkanvekilimiz Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 13 Mart 2019 Çarşamba günü bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Sinop’umuzu teşrif edecekler. Sayın Genel Başkanvekilimiz ilk olarak saat 12.00’da Boyabat ilçemizi ziyaret edecek. Burada Boyabat Kültür Merkezimizin açılış programına katılacak olan Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, partimiz tarafından düzenlenecek mitingde Boyabatlı hemşerilerimizle de buluşacak. Mitingin ardından ise saat 13.30’da Boyabatlı iş adamlarımızla bir araya gelecek. Ardından Saat 15.30’da Sinop Merkeze hareket edecek olan Genel Başkanvekilimiz, burada esnafımızı ziyaret edecek, vatandaşlarımızla sohbet edecek. Genel Başkanvekilimiz daha sonra saat 17.00’da Sinop Valiliğimizi ziyaret edecek” dedi.

AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un saat 18:30’da Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek Halk Buluşması programına katılacağını belirterek, tüm Sinopluların programa davetli olduğunu ifade etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti