Nazım Maviş'ten Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti

Gündem Yorum: 0 / 9 Nisan 2019 15:15
Nazım Maviş'ten Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti
-A +A

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası tebrik ve teşekkür ziyaretleri kapsamında AK Parti Belediyeciliğiyle buluşan ilçe teşkilatlarını ve göreve başlayan belediye başkanlarını ziyaret edecek. 

Yerel seçimlerde yürüttüğü disiplinli ve yoğun çalışma sonucu 9 seçim bölgesinin 7’sini AK Partili Belediye başkanlarıyla buluşturup önemli bir başarı elde eden Maviş, teşekkür turu kapsamında ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya gelecek. 

Ziyaretinde ilçe teşkilatlarıyla yerel seçim sonuçlarını değerlendirecek olan Maviş, ileriye dönük çalışmaları da istişare edecek.

Maviş, ayrıca görevi yeni devralan belediye başkanlarına da tebrik ziyaretinde bulunacak, AK Partili belediye başkanlarıyla seçim sürecinde söz verilen projeleri masaya yatıracak. 

11 Nisan Perşembe günü ilk ziyaretini saat 11.00’da Saraydüzü’ne yapacak olan Maviş, daha sonra 12.30’da Durağan, saat 13.30’da Boyabat, saat 16.00’da Dikmen, saat 17.00’da ise Gerze’de ilçe teşkilatı ve belediye başkanlarına tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulunacak.
  
Maviş, saat 19.00’da ise İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen Yakup Üçüncüoğluna tebrik ziyaretinde bulunup 21 il genel meclisi üyesinin 18’i ni kazanan AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri ile bir değerlendirme toplantısı yapacak .

Maviş, 12 Nisan Cuma günü de saat 11.00’da Erfelek, saat 13.30’da ise Türkeli’de ilçe teşkilatı ve yeni belediye başkanlarına tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulunacak.

Maviş’in ziyaretlerinde, seçim sürecinde vatandaşlara verilen sözlerin tutulması ve vaatlerin yerine getirilmesi konularında da belediye başkanlarıyla planlama yapacağı öğrenildi.

Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 13 Nisan Cumartesi günü saat 11.00’da tüm AK Partili ilçe belediye başkanlarının katıldığı bir toplantıda basın mensuplarıyla bir araya gelecek. Maviş basın toplantısında yerel seçim sonuçlarını değerlendirecek, yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verecek. 

Maviş saat 14.00’da tüm ilçe belediye meclis üyeleriyle ve saat 15.00’da ise tüm ilçe başkanlarıyla bir toplantı yapacak.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Milletvekili Maviş'ten Başkan Çakıcı'ya Tebrik Ziyareti

Milletvekili Maviş'ten Başkan…

17:43 - 11 Nisan 2019
Gündem
Ayancık Belediye Başkanı Makam Kapısını Söktürdü

Ayancık Belediye Başkanı…

11:48 - 4 Nisan 2019
Gündem
Sinop'ta 31 Mart Seçim Sonuçları

Sinop'ta 31 Mart Seçim…

11:35 - 1 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti