Milletvekili Nazım Maviş'ten İttifak Açıklaması

Gündem Yorum: 0 / 21 Şubat 2019 10:03
Milletvekili Nazım Maviş'ten İttifak Açıklaması
-A +A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli arasındaki görüşmenin ardından Cumhur İttifakı genişledi.

İttifak gereği MHP Sinop'ta adayının geri çekti ve AK Parti'nin adayı Ali Çöpcü'nün desteklenmesi kararı alınmıştı. 

MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN

Kararın memleket için hayırlı olmasını dileyen Hasan Demir, "Cumhur İttifakı gereği partimiz adaylığımızı geri çekmiştir. Memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun" açıklamasında bulundu.

İTTİFAKIN İLK KARESİ

İttifak gelişmelerinin ardından Ak Parti listesini yenileyerek İl Seçim Kuruluna teslim etti. MHP Adayı Hasan Demir adaylıktan çekilmesinin ardından alınan kararla Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak liste başına yapıldı.

Resmi evrakların verilmesinin ardından Ak Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresunlu, Ak Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu ve Cumhur İttifakı Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpçü ile birlikte Hasan Demir ilk kez görüntülendi.

İttifak kararırın alınmasının artıktan Ak Parti'den ilk açıklama geldi.

Sinop'ta ittifakın hayırlı olasını dileyen Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş "Sinop Belediyesi seçimlerinde Cumhur İttifakı'yla başarıya yürüyoruz" ifadelerini kullandı. Milletvekili Nazım Maviş açıklamasında şunları söyledi:


"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin ortak iradesiyle Ülkemizin beka sorununa karşı oluşturulan Cumhur İttifakı Sinop İl Belediye seçimleri için de tesis edilmiştir.


Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok kıymetli Sinop Belediye Başkan Adayı Hasan Demir adaylıktan feragat ederek Sinop Belediye Meclis Listemizin 1. Sıra adayı olmuştur.

Bu özverili davranışları için Başta değerli dostum MHP İl Başkanı Fahri Ulusoy olmak üzere, Sinop MHP Belediye Başkan Adayı Hasan Demir ve MHP Sinop İl Teşkilatına yürekten teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum."

Sinop il Belediyesi için Cumhur İttifakımız hayırlı olsun."
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere Misafir Oldu

Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere…

11:24 - 5 Mart 2019
Gündem
Başkan Adayından Belediye Personeline Kooperatif Müjdesi

Başkan Adayından Belediye…

11:42 - 1 Mart 2019
Gündem
Hayal Ettiğimiz Sinop'u Birlikte İnşa Edeceğiz

Hayal Ettiğimiz Sinop'u…

11:48 - 28 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti