MHP İl Başkanından Cumhur İttifakı Açıklaması

Gündem Yorum: 0 / 22 Şubat 2019 17:56
MHP İl Başkanından Cumhur İttifakı Açıklaması
-A +A

Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy, 31 Martla yapılacak yerel seçimler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Ulusoy konu ile ilgili yaptığı açıklamada: "Sinop için büyük bir önem arz eden yerel yönetimler seçimlerine 1,5 ay gibi bir süre kalmıştır. MHP teşkilatı olarak tüm il ve ilçe teşkilatlarımızla adaylarımız yönetimlere talip olmuş ve bu ülküyle 3 ayı aşkındır sahada çalışmalara devam etmekteyiz. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası temeli atılan milli duruş yeni kapı ruhu ile vücut bulmuş cumhur ittifakı olarak şer odaklarına bir tokat gibi inen cevap olmuştur. Geçtiğimiz günlerde ittifak kapsamında gerekli görülen lüzum üzerine farklı şehirlerde de ittifakın gerçekleştirilmesi hususu iki parti heyetleri tarafından gözden geçirilerek karar verileceği duyurulmuştur.
 
Bu bağlamda Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla Sinop Belediyesi için Cumhur İttifakı adayımızın Ali Çöpçü olduğunu bildirir. 
 
Milliyetçi Hareket Partisi il ve merkez ilçe teşkilatı olarak kendilerini destekleyeceğimizi huzurlarınızda kamuoyuna duyururum.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin öngörüsü ile devletimizin ve milletimizin bekası için oluşturulan birliktelik üzerine çıkılan bu yolda, tüm Türkiye'de olduğu gibi Cumhur İttifakı birlikteliğinin güzel bir örneğini de Sinop'ta yaşatacağımıza inancımız tamdır. 
 
Bunun yanında merkez hariç diğer tüm ilçelerde ve il genel meclisinde kendi adayımız ile seçim yarışına katılacağımızı bildirir sonuç ne olursa olsun sandıktan çıkan kararın Sinop'umuza hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
28 Yıl Önce Memur Olarak Başladığı Belediyeye Başkan Oldu

28 Yıl Önce Memur Olarak…

17:26 - 18 Nisan 2019
Gündem
Ak Parti'den Sanayi Esnafına Ziyaret

Ak Parti'den Sanayi Esnafına…

18:54 - 17 Mart 2019
Gündem
Bu Tesis Sinop'a Hayat Veriyor

Bu Tesis Sinop'a Hayat Veriyor

11:46 - 14 Mart 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti