Marangozlar ve İnşaatçılar Odası'ndan, Başkan Çakıcı'ya Ziyaret

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Murat Yükselecek ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Çakıcı'yı makamında ziyaret ettiler.

Gündem Yorum: 0 / 5 Şubat 2019 14:16
Marangozlar ve İnşaatçılar Odası'ndan, Başkan Çakıcı'ya Ziyaret
-A +A

Ziyaretle birlikte yapılan toplantıda, kurulacak olan Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Sanayi Sitesi'nin yatırım programına alınması ve girişimlerin başlaması için görüşmeler gerçekleştirildi.

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Murat Yükselecek yaptığı açıklamada "Sayın Vekilimiz Nazım Maviş'te toplantımıza telefonla katılımda bulundu. Vekilimiz, sanayi bakanımızla görüştüğünü ve inşallah bu sene yatırım programının muhakkak alınması için söz verdiğini bize iletti." dedi.

Başkan Yükselecek, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'dan sanayi sitesi inşaatının yolunun açılması için talepte bulunduğunu, Başkan Çakıcı'nın da tabebi olumlu karşılayıp  yetkili mühendislerine talimat verip işlemlerin hızlı bir şekilde başlatılacağı sözünü aldıklarını da söyledi.

Başkan Yükselecek, talepleriyle ilgili Vekil Maviş ve Başkan Çakıcı'dan almış olduğu olumlu cevaplar sonrasında yönetimiyle birlikte belediyeden memnun bir şekilde ayrıldılar.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Hasan Kara’dan "Erişilebilir Boyabat" projesi

Hasan Kara’dan "Erişilebilir…

15:40 - 16 Şubat 2019
Gündem
Boyabat'ı Birlikte Yönetmek İçin Yola Çıktım

Boyabat'ı Birlikte Yönetmek…

23:53 - 10 Şubat 2019
Gündem
Boyabat Ak Parti'den Birlik Mesajı

Boyabat Ak Parti'den Birlik…

23:13 - 10 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti