Gerze Belediyesi'nin Kullanımındaki Ekipmanlar Geri Alındı

Gündem Yorum: 0 / 8 Nisan 2019 16:21
Gerze Belediyesi'nin Kullanımındaki Ekipmanlar Geri Alındı
-A +A

İstanbul Ataşehir Belediyesi, Gerze Belediyesine verdiği kar küreme bıçaklarını geri istedi. Bıçakları teslim almak için hafta sonu belediye garajına araç gönderdi.

Ataşehir Belediyesi, Gerze Belediyesine verdiği ekipmanları geri isteyerek teslim almak için belediye garajının kapısına kamyon dayadı 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından göreve gelen Cevat Başkana ilk sürpriz Ataşehir Belediyesinden oldu.

Edinilen bilgiye göre Ataşehir Belediyesinin Gerze Belediyesine beş ay önce vermiş olduğu kar kürüme bıçaklarını geri istemesi herkesi şaşırttı.

Başkan Şensoy “Devlette asıl olan sürekliliktir” diyerek, bu yapılanın kabul edilebilir olmadığını ifade etti. Şensoy, “Devlet idareciliği anlayışına göre bu yapılan çok yanlıştır. Ben bu konuyla ilgili Ataşehir Belediye Başkanına ulaşmaya çalıştım, ancak ulaştığımız yetkililer bu araçların kullanım amaçlı Gerze Belediyesi'ne verildiğini kaydederek, bu araçların mutlak suretle geri verilmesi gerektiğini belirttiler. Bizlerde Gerze Belediyesi'nin küçük bir belediye olduğunu ve bu araçların bizlere gerekli olduğunu, kalması gerektiğini anlatmamıza rağmen bu araç gereçleri Ataşehir Belediyesi'nden gelen görevlilere yerel basının önünde tutanak karşılığında teslim ettik. Her ne kadar bu araçlar bizden alınmış olsa da inşallah biz en kısa sürede bu eksiklikleri kendi imkânlarımızla gidereceğiz.” dedi.

 

Kaynak : gerzeninsesi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat’ta Şüpheli Aracın Sahibi Tutuklandı

Boyabat’ta Şüpheli Aracın…

16:08 - 21 Haziran 2019
Gündem
Sinop'ta Devlet Hastanesi Hizmete Açıldı

Sinop'ta Devlet Hastanesi…

17:54 - 19 Haziran 2019
Gündem
Sinop'taki Kazaya İlişkin Üniversite'den Başsağlığı Mesajı

Sinop'taki Kazaya İlişkin…

16:39 - 13 Haziran 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti