CHP Durağan Adayını Tanıttı

Gündem Yorum: 0 / 22 Şubat 2019 11:13
CHP Durağan Adayını Tanıttı
-A +A

CHP Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker projelerini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker Çınaraltı Lokali’nde proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın gözlendiği toplantıda Belediye Başkan Adayı Eker Durağan için geliştirdikleri projeleri halka anlattı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti.

 
EN İYİ HİZMETİ CHP'Lİ BELEDİYELER VERİYOR

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz belediye başkan adayı Mustafa Eker'e destek verilip seçildiğinde Durağan'ın kötü kaderinin değişeceğini ifade ederek "Durağan halkı iktidar partisine yüksek oranda destek veriyor ancak hizmeti çok az oranda alıyor. Sizi yanıltmasınlar, iktidar yanlısı başkanlar hizmet verir diye. Sinop'ta merkez ve ilçeler dahil dört belediye başkanımız en iyi hizmeti veriyor. Hizmet halkın sorunlarını iyi tespit edip o yönde projeler üreterek olur. CHP'li belediyeler bu konuda vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktadır." dedi.  Eker'in Durağan'a en iyi hizmeti vereceğini söyleyen Karadeniz, "Eker arkadaşımız partilimiz olmasının ötesinde Durağan'ı sevmesiyle, duruşuyla, çalışkanlığıyla kendisini seviyor ve destekliyoruz. Ben buradan Durağan'a hizmet eden Ak Partili siyasi yetkililere de çok teşekkür ediyorum. Durağan'a kim bir çivi çaktıysa Allah onlardan razı olsun. Biz onların yaptıklarını eleştirmek için değil, bir, iki, on fazlasını yapmak için yola çıktık. Biz iktidara, muhalefete oy veren tüm vatandaşlarımızı seviyoruz. Ama denediklerinizi gördük, bir kere de bizi deneyin. Mustafa Eker'i seçin, bize dua ve teşekkür edeceksiniz." dedi.
 
 
TEMEL AMACIMIZ DURAĞAN'IN GÖÇ VERMEMESİ 

Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker yaptığı açıklamasına "Bugün buraya uzun zamandır Sinop’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin gururu olan ve bize de siyaset hayatımızda mihenk taşı olan başarılı belediye başkanları geldi. Onlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün dünyaya örnek olan Kadın Kolları İl Başkanımız ve Merkez Kadın Kolları Başkanımız’a, değerli hemşehrilerim katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Destekleri ve gönülden verdikleri emek için basın emekçilerine, basında çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum beni mahcup etmediler, beni burada yalnız bırakmadılar. Değerli Belediye Başkanlarımız burada, inşallah onların başarılı hizmetleriyle Durağan’ı da tanıştıracağız. Onları örnek alacağız. Göç etmeyen, bitmeyen, üreten bir Durağan inşa edeceğiz. Gerçekleştireceğimiz projeler ile seçim kazanmak için değil, insan kazanmak için mücadele edeceğiz. İnsanın olmadığı yerde yatırım olmaz. Bu bilinçle hareket ederek esnafımız mutlu olsun ve insanlarımız göç etmesin uğraşları bizde temel gaye olacaktır. Durağan’a dışarıdan ekonomi getireceğiz, insanımıza kaynak sağlayacağız’’ dedi.

Gerçekleşen proje tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, Kadın Kolları Başkanı Necla Topal, Durağan İlçe Başkanı Emin Adıgüzel, Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, Gerze Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Adayı Osman Belovacıklı, Dikmen Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Adayı Saim İstanbullu, Erfelek Belediyesi mevcut  Belediye Başkanı ve Adayı Muzaffer Şimşek,  Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya katıldı.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere Misafir Oldu

Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere…

11:24 - 5 Mart 2019
Gündem
Başkan Adayından Belediye Personeline Kooperatif Müjdesi

Başkan Adayından Belediye…

11:42 - 1 Mart 2019
Gündem
Hayal Ettiğimiz Sinop'u Birlikte İnşa Edeceğiz

Hayal Ettiğimiz Sinop'u…

11:48 - 28 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti