CHP Adayı Barış Ayhan: Kolektif belediyecilik yapacağız

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) meclis üyeleriyle bir araya gelen CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan: "Kolektif belediyecilik yapacağız. Sorunları hep birlikte çözeceğiz" dedi.

Gündem Yorum: 0 / 9 Şubat 2019 21:16
CHP Adayı Barış Ayhan: Kolektif belediyecilik yapacağız
-A +A

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısı gerçekleştirdi. Yapılan toplantı sonrası odanın daveti üzerine konuk olan Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, seçim çalışmaları ve meclis üyelerine yönetime gelmeleri halinde gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.  Proje dosyaları ile sunum yapan Ayhan yaptığı açıklamada: "Biz kapısı açık belediyecilik yapacağız. Kolektif düşünce ile belediyecilik yapmak ve şeffaf belediyecilik öncelikli amacımız.  Sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla, diğer kurumlarımızla görüşüp ortak çözüm yolları bulacağız. Sorunları birlikte çözeceğiz" dedi.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında mahalle statüsüne kavuşacak olan dört merkez köy hakkında konuşmalarını sürdüren Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan "Bu seçimin Sinop için diğer illerden daha farklı bir önemi var. Sinop’un hemen yanında dört yerleşim yerimiz mahalle olacak, belediye hizmeti almaya başlayacak. Bu dört yeni mahalle ile birlikte nüfusumuz 50 bin üzerine çıkıyor. Bu dört yerleşim yerimiz devlet yatırımlarını çokça üzerine çekiyor; hastanemiz, otogarımız, sanayimiz burada ve ilerleyen yıllarda devlet kurumlarının da taşınacağı bu bölge bizim için oldukça önem arz ediyor. Korucuk’un, Ordu Köyü’nün, Bostancılı’nın ve Osmaniye’nin sorunlarını biliyorum. İmar bekliyorlar, kanalizasyon ve altyapı eksikleri var. Köylerimize ziyarette bulunduk ve bu ziyaretlere devam edeceğiz.  Vatandaşlarımızın taleplerini dinleyeceğiz, sorunlarını not alacağız.  Bu dört yeni yerleşim yerimizi diğer mahallelerimizle aynı imkanlara ivedilikle kavuşturmazsak Sinop’un yanında bir gecekondu mahallesi yaratmış oluruz" dedi.

"15 Şubat’ta projelerimizi anlatacağız"

Proje tanıtım toplantısı yapacaklarını sözlerine ekleyen Ayhan:"Kültür Merkezi’nde yapacağımız proje tanıtım toplantısında projelerimizi vatandaşlarımıza sunacağız. 15 Şubat’ta Kültür Merkezi’nde saat 19:00’da yapacağımız programa tüm halkımızı davet ediyorum" sözleri ile cümlelerine son verdi.

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salim Akbaş yaptığı sunum için Başkan Adayı Barış Ayhan’a teşekkür ederken seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan’ın Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki sunumunda,  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, Kadın Kolları Başkanı Necla Topal,  İl Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Öztürk ve Belediye Meclis Üyesi Aysun Özsönmez katıldı.


 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere Misafir Oldu

Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere…

11:24 - 5 Mart 2019
Gündem
Başkan Adayından Belediye Personeline Kooperatif Müjdesi

Başkan Adayından Belediye…

11:42 - 1 Mart 2019
Gündem
Hayal Ettiğimiz Sinop'u Birlikte İnşa Edeceğiz

Hayal Ettiğimiz Sinop'u…

11:48 - 28 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti