Büyük Maratonda Sinop İçin Koştu

Gündem Yorum: 0 / 11 Nisan 2019 16:25
Büyük Maratonda Sinop İçin Koştu
-A +A

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen Vodafone İstanbul 14. Yarı Maratonu hafta sonu koşuldu. 100 ülkeden 10 binin üzerinde çipli atletin katıldığı maratonda Sinoplu triatlet Hasan Kabal da ter döktü.
 
Hafta sonu İstanbul’da maraton heyecanı yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenen Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu “Gel beraber koşalım” sloganıyla koşuldu. Tarihi yarımadada gerçekleştirilen organizasyonda 21 kilometrelik yarı maraton ve 10 kilometre koşularına yaklaşık 100 ülkeden 10 binin üzerinde çipli atlet katıldı. 

Maratonda Sinoplu triatlet Hasan Kabal da ter döktü. İstanbul Vodafone yarı maratonunu 1 saat 42 dakika 32 saniyelik süreyle tamamlayan Kabal, İron man yarışı için elinden geldiğince antrenman yapmaya çalıştığını ve bu tür organizasyonlara katılmaya çalıştığını söyledi. Sinop’un adını böyle dünya çağında bir organizasyonda duyurmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Kabal, yarışlara katılmak için sponsor desteğinin şart olduğunu söyledi. 

Kendi imkanlarıyla yarışlara katıldığını ifade eden Kabal, sponsor desteği olduğu takdirde daha çok yarışlara katılma şansının olacağını ve bunun da Sinop’un reklamı anlamına geldiğini sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat Gençliği Ata'nın İzinde

Boyabat Gençliği Ata'nın…

16:38 - 21 Mayıs 2019
Gündem
Boyabat'ta 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

Boyabat'ta 19 Mayıs Coşkuyla…

15:43 - 20 Mayıs 2019
Gündem
Sinop'u En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz

Sinop'u En İyi Şekilde Temsil…

13:15 - 30 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti