Bu Tesis Sinop'a Hayat Veriyor

Gündem Yorum: 0 / 14 Mart 2019 11:46
Bu Tesis Sinop'a Hayat Veriyor
-A +A

Barış Ayhan belediyeye bağlı birimlere ziyaretlerini sürdürüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara ve Merkez İlçe Saymanı Samet Bayrak ile birlikte, Sinop-Erfelek İçme Suyu ve Hizmet Birliği İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret etti.

Barış Ayhan tesis müdürü kimyager Arda Bozkurt’tan tesisin işleyişi ve çalışma koşulları hakkında brifing aldı.

Su arıtma tesisinde görev yapan personelle birlikte makine dairelerini ve kumanda odasını gezen Ayhan, tesiste çalışan personelin sorunlarını ve belediyeden beklentilerini dinledi.

Tesisin Sinop için önemine değinen Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan yaptığı açıklamada: "Sinop merkezi ve köyleri için büyük önem arz eden, Avrupa standartlarında hizmet veren Sinop Erfelek Su Arıtma Tesisi’ne ziyaret gerçekleştirdik.  Sinop merkezine, Gerze’ye ve 33 köye su gönderen bu tesis gerek kimyageriyle, gerek mühendisleriyle ve personeliyle Sinop’a hayat veriyor. Düzenli yapılan analizlerle suyun niteliği ve kalitesi kayıt altında tutuluyor. Bugün görev yapan arkadaşlarımızdan tesisin işleyişi ve suyun arıtılmasındaki aşamalarla ilgili bilgiler aldık. Yönetime gelmemiz durumunda birlikte çalışacağımız, beraber yürüyeceğimiz bu değerli arkadaşlarımızın taleplerini dinledik, sorunların çözümünü görüştük. Halkımızın yetki vermesi dahilinde 1 Nisan sabahından itibaren gerçekleştirmek istediğimiz projeleri anlattık, fikir alışverişinde bulunduk.  Bizleri güleryüzle karşılayan personelimize, ilgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim" dedi.  
 

 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
28 Yıl Önce Memur Olarak Başladığı Belediyeye Başkan Oldu

28 Yıl Önce Memur Olarak…

17:26 - 18 Nisan 2019
Gündem
Ak Parti'den Sanayi Esnafına Ziyaret

Ak Parti'den Sanayi Esnafına…

18:54 - 17 Mart 2019
Gündem
Muhtar Adayından Kaymakam Aksoy'a Ziyaret

Muhtar Adayından Kaymakam…

13:55 - 13 Mart 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti