Boyabatlı Şehidin Ailesine Anlamlı Ziyaret

Gündem Yorum: 0 / 9 Nisan 2019 17:02
Boyabatlı Şehidin Ailesine Anlamlı Ziyaret
-A +A

Uygur Özay İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri eTwinning Projesi ''Bir Destansın Sen Anadolu'' kapsamında ,sınıf öğretmenleri Ümmühan Çeltikci rehberliğinde , şehit torunu olan Ayser Odabaşı'nı ziyaret ettiler, elini öptüler, bayrağımızı teslim ettiler.
 
İlçemiz Uygur Özay İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri, ''Bir Destansın Sen Anadolu'' eTwinning projesi kapsamında ,öğretmenleri Ümmühan Çeltikci rehberliğinde Anadolu'yu destanlaştıran kahramanlarımızın izini sürmeye devam ediyor.

Osmaniye/Toprakkale Yolbulan-Baştuğ Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni İlker Özer olarak ve Samsun/Canik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni İlknur Birer ile öğrenciler arasında 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Milli Mücadelenin 100. Yılının öneminin daha iyi kavranılması, milli ve manevi değerlerimizin yaşayarak öğrenilmesi için ortaklaşa başlatılan ve haziran ayında tamamlanacak olan “Bir Destansın Sen Anadolu” adlı eTwinning projesi kapsamında öğrenciler, Kurtuluş Savaşında şehit düşen Boyabatlı İbrahim Dedenin torunu olan Ayser Odabaşı'nı evinde ziyaret ettiler.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat’ta Şüpheli Aracın Sahibi Tutuklandı

Boyabat’ta Şüpheli Aracın…

16:08 - 21 Haziran 2019
Gündem
Sinop'ta Devlet Hastanesi Hizmete Açıldı

Sinop'ta Devlet Hastanesi…

17:54 - 19 Haziran 2019
Gündem
Sinop'taki Kazaya İlişkin Üniversite'den Başsağlığı Mesajı

Sinop'taki Kazaya İlişkin…

16:39 - 13 Haziran 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti