Boyabat'ta Yetim ve Öksüz Çocuklar İftarda Buluştu

Gündem Yorum: 0 / 21 Mayıs 2019 10:32
Boyabat'ta Yetim ve Öksüz Çocuklar İftarda Buluştu
-A +A

Boyabat Belediyesi tarafından Dünya 'Yetimler Günü' münasebetiyle Kalebağı Tesislerinde iftar programu düzenlendi.
 
Düzenlenen iftara İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Boyabat Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin, Boyabat Ağır Ceza Mahkeme Başkanı İsmail Sezgin, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, Ak Parti İl Genel Meclis ve Belediye Encümen Üyeleri katıldı
 
Belediye Başkanı Şefik Çakıcı düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında;İftar soframıza gönül soframıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ramazan ayında her akşam iftar yapıyoruz iftarlara gidiyoruz ama bu iftar sofrasının en kıymetli sofralarından birisi bu akşamdır. Rahmanın ve peygamberin en kıymetlileri sizlersiniz. Bunu için bu akşam sizlerle burada beraber olup Belediyemizin 6.yılımızda ramazan ayının 15.günü sizlerle beraberiz. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin.
 
Biliyoruz ki Allah öksüzleri babalarına,yetimleri de annelerine emanet etti. Aslında sizleri de bizlere emanet etti. Bu akşam Devletimizin Kaymakamı, Başsavcısı, Ağır Ceza Reisi, Ak Parti İlçe Başkanımız, Kurum Müdürleri yani devletimizin bütün organları bütün güçleri ile burada sizlerin yanında. Allah hepinizde razı olsun. İftarımıza iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum tekrar hoş geldiniz sefalar getirdiniz." dedi.

İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy Konuşmasında; "Bu mübarek ayın, bu güzel akşamında bizleri sizlerle biraraya getiren bu iftarı sizlerle paylaştırdığı için Belediye Başkanımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Hepinize bu rahmet bereket,mağfiret olan ramazan ayının tutuğumuz oruçların yaptığımız ibadetlerin Allah’ın huzurunda kabul etmesini temenni ediyorum. Hepinizin Ramazan Bayramını en içten sevgi ile çocuklarımızla birlikte kutlamayı nasip etsin.Sizlerde bu iftar sofrasına katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı akşamlar hayırlı ramazanlar diliyorum." açıklamasında bulundu.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat Kart Hizmete Giriyor

Boyabat Kart Hizmete Giriyor

02:26 - 29 Mayıs 2019
Gündem
Boyabat Mezarlıklar Müdürlüğünde Çalışmalar Sürüyor

Boyabat Mezarlıklar…

16:48 - 20 Mayıs 2019
Gündem
Nazım Maviş: Türk Milleti 100 Yıldır Esarete Boyun Eğmedi

Nazım Maviş: Türk Milleti 100…

15:24 - 17 Mayıs 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti