Boyabat'ta Vandallar İş Başında

Gündem Yorum: 1 / 23 Mayıs 2019 14:52
Boyabat'ta Vandallar İş Başında
-A +A

Boyabat'ta Kolaz Çayı kenarında yürüyüş yolu üzerinde bulunan aydınlatma direkleri üzerinde ki tabelalar kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılarak tahrip edildi.  

Boyabat Belediyesinin sanat sokağı olarak faaliyete geçirdiği, içerisinde yürüyüş yolunun da bulunduğu direklerdeki tabelalar önceki gece kimliği belirsiz kişilerce kırıldı. Tabelaları kıran kişiler ayrıca demir direklere de zarar vermekten kaçınmadı. 

Yazıklar olsun bunu yapanlara 

Boyabat Şehir Parkında yürüyüş yapanlar, kırılmış halde tabelaları görünce olaya tepki gösterdi.  

Yürüyüş severler, "Çok ayıp etmişler. Burası çok güzel yapılmış, yazık. Yazıklar olsun bunu yapanlara. Boyabat'ımıza sahip çıkalım. Boyabat hepimizin. Başkan bizim için uğraşıyor. Doğa harikası bir kalebağımız var. Buralar o kadar güzelleşti ki. Çoğu ilçeye nasip olmayan bir güzelliğe sahip. Bunu yapanları kınıyoruz. Boyabatlıyı da sahip çıkmaya davet ediyoruz" diyerek tepkilerini dile getirdi.  

Bunu yapanlar insanlıktan nasibini almamış kişiler 

Öte yandan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ise sosyal medya hesabında kırılmış tabelaların görüntülerini paylaşarak, "Bunu yapanların insanlıkla bir alakası olamaz. Biz daha güzel, daha yaşanılır bir Boyabat için uğraşıyoruz bu insanlıktan nasibini almamış vandalların yaptıklarına bakar mısınız?" diye tepki gösterdi.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

hakan bozkurt

10:13 24 Mayıs 2019

bu olay geçen senede yapıldı ama önlem alınmadı bu suçu işleyenler araştırılmadı ceza verilmedi bu işler kınamayla tepkiyle olmaz ceza vermelisiniz bunuda aynen bu habergibi vatandaşlara duyurmalısınız belki başka bu sucu yapmak isteyenler yapmaz.bunu yapanların bulunup cezalandırılmasını bir vatandaş olarak istiyoruz bu bizim hakkımız bununla ilgilenin lütfen .unutulmasın....
1000
Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat’ta Şüpheli Aracın Sahibi Tutuklandı

Boyabat’ta Şüpheli Aracın…

16:08 - 21 Haziran 2019
Gündem
Sinop'ta Devlet Hastanesi Hizmete Açıldı

Sinop'ta Devlet Hastanesi…

17:54 - 19 Haziran 2019
Gündem
Sinop'taki Kazaya İlişkin Üniversite'den Başsağlığı Mesajı

Sinop'taki Kazaya İlişkin…

16:39 - 13 Haziran 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti