Boyabat'ta Tanzim Satışı Olacak mı?

Gündem Yorum: 2 / 19 Şubat 2019 23:01
Boyabat'ta Tanzim Satışı Olacak mı?
-A +A

Meyve ve sebzelerin yüksek fiyattan satılması üzerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine hükümet harekete geçti. Belediyelerle Tarım Kredi Kooperatifleri, çalışma hazırlayarak tanzim meyve ve sebze satışlarına başladı. Boyabat'ta tanzim satışı olacak mı? sorusuna Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı Boyabat esnafına güvenin tam olduğunu ifade ederek "Tanzim satışı olmayacak" dedi.

ESNAFIMIZ DUYARLI

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konudaki tepkisi sonucunda, açılan tanzim satış yerleri sonuç vermiş, fiyatlar %50 oranında düşmüştür. İlçemiz esnafları bu konuda son derece duyarlı davranmış, fiyatları makul durumda tutmuşlardır. Bizler esnaflarımıza güveniyoruz ve tanzim satış yerine gerek duymuyoruz, esnaflarımıza bu süreç içerisindeki özverili davranışları için, ilçemiz halkı adına teşekkür ederiz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Seçmen

08:17 21 Şubat 2019

Tanzim satışı Boyabat içinde gerekli bir süreliğine dahi olması halkın yararına olur ve de güzel olurdu Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı babında muhakkak yapılmalı.
1000

Boyabatlı Vatandaş

14:49 20 Şubat 2019

Bir ak partili olarak sayın başkana kesinlikle katılmıyorum en basit soğan 5tl patates 5tl dahada saymaya gerek yok en basit olanını yazdım. şimdi tanzim satış noktası olursa esnaf oy vermez mantığı var vatandaş nasıl olsa bize oy verir mantığıyla hareket ediyor ama yanılıyor ayrıca esnaflara neden bu tadar taviz veriliyor belediye yetkilisi olan bazı kişileri diyorum ki bu dükkan önlerindeki kaldırımları kapattılar buda yetmez gibi onunda önlerinde 3 er veya 4 er sıra kasa koyuyorlar kaldırımlardan geçemiyoruz yola inmek zorunda kalıyoruz diyorum elimizden bişey gelmiyor cevabını veriyor yani aklımıza yine oy meselesine geliyor....
1000
Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Gerze'de Müteahhitler Derneği Kuruldu

Gerze'de Müteahhitler Derneği…

10:16 - 25 Nisan 2019
Gündem
Jandarma Kaçak Avlanmaya Göz Açtırmıyor

Jandarma Kaçak Avlanmaya Göz…

13:28 - 22 Nisan 2019
Gündem
Boyabat'ın İstihdam Haritası Çıkarılıyor

Boyabat'ın İstihdam Haritası…

14:03 - 8 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti