Boyabat Kart Hizmete Giriyor

Gündem Yorum: 0 / 29 Mayıs 2019 02:26
Boyabat Kart Hizmete Giriyor
-A +A

‘Önce insan’ ilkesiyle hareket eden Boyabat Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşların gündelik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli projeler üreten Boyabat Belediyesi, Boyabat Kart projesini hayata geçiriyor.  

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'nın 2019 yılı seçim beyyanemisinde taahhüt ettiği projelerden biri olan Boyabat Kart'tan herkes faydanabilecek.

Başkan Çakıcı yaptığı açıklamada, "2019 yılı seçim beyyanemizde ne vadettik isek hepsini bir bir faaliyete geçirmek için çalışma başlattık. Boyabat Kart'ta bunlardan biri yakında hizmete girecek" dedi.

Çakıcı, "Tüm projelerimiz şehri yaşatmak için. Buradan hareketle şehre aidiyet duymak kendimizi ifade edecek unsurlar bulmak önemlidir. Bu yüzden yeni dönemde “Boyabat Kart” çalışmamızı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Bu kart ile müze ziyaretlerinden ulaşıma, teleferikten otoparka, mesire alanı girişlerinden bisiklet kiralamaya kadar birçok alanda hizmet vermeyi planlamaktayız." dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabat'ta Yetim ve Öksüz Çocuklar İftarda Buluştu

Boyabat'ta Yetim ve Öksüz…

10:32 - 21 Mayıs 2019
Gündem
Boyabat Mezarlıklar Müdürlüğünde Çalışmalar Sürüyor

Boyabat Mezarlıklar…

16:48 - 20 Mayıs 2019
Gündem
Nazım Maviş: Türk Milleti 100 Yıldır Esarete Boyun Eğmedi

Nazım Maviş: Türk Milleti 100…

15:24 - 17 Mayıs 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti