Başkanlar Tam Kadro Anıtkabir'i Ziyaret Etti

Gündem Yorum: 0 / 6 Mayıs 2019 10:41
Başkanlar Tam Kadro Anıtkabir'i Ziyaret Etti
-A +A

Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Başkanları tam kadro Anıtkabir’i ziyaret etti.

Yoğun ve yorucu geçen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası yönetime gelen Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Başkanları, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Parti Genel Merkezi’nde toplandı.

Kılıçdaroğlu seçim sürecinde birlikte çalışıp birlikte başardıklarını belirttiği konuşmasında seçim sonrasında da birlikte yol yürüyeceklerini dile getirdi. Yönetime seçilen Belediye Başkanları’na şeffaflık, dürüstlük ve adalet ilkelerinden vazgeçmemelerini söyledi.

Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’da bulunan Belediye Başkanları, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında Ata’nın huzuruna çıktı. 31 Mart’ta yönetime gelen 250 isim Aslanlı Yol’dan yürüyerek Anıtkabir’e girdi ve Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması sonrası Misak-ı Milli Kulesi’ne geçildi ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.


Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan Belediye Başkanları Toplantısı ve Anıtkabir ziyaretinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yakın olması dikkatlerden kaçmadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Boyabatlı Karikatür Sanatçısına 'Büyük Ödül'

Boyabatlı Karikatür…

15:49 - 27 Haziran 2019
Gündem
Okçular Boyabat'ta Yarışıyor

Okçular Boyabat'ta Yarışıyor

15:47 - 27 Haziran 2019
Gündem
Boyabat’ta Kamyonla Otomobil Çarpıştı

Boyabat’ta Kamyonla Otomobil…

16:03 - 21 Haziran 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti