Başkan Adayı Belediye Personelini Ziyaret Etti

Gündem Yorum: 0 / 27 Şubat 2019 16:26
Başkan Adayı Belediye Personelini Ziyaret Etti
-A +A

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan seçim çalışmaları kapsamında Sinop Belediyesi personelini ziyaret etti. Belediye çalışanları ile sohbet eden Ayhan seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kanalizasyon İşleri, Mezarlıklar, Destek Hizmetleri, Park ve Bahçeler Müdürlükleri ile Sinop İtfaiyesi ve Belediye Konservatuvarı’nı, tek tek gezen Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan çalışanların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, çözümleri hakkında çalışanlarla fikir alışverişinde bulundu. CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan yaptığı açıklamasında: "Seçim çalışmalarımız kapsamında eğer halkımız bizi seçerse 1 Nisan’dan sonra gerçekleştirmek istediğimiz projeleri, görmek istediğimiz Sinop’u birlikte yaratacağımız yol arkadaşlarımız belediye personelimiz ile bir araya geldik.  Biz Sinop için güzel hayaller kuruyoruz, Sinop’u turizmde, eğitimde daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Bu hayallerimizi gerçekleştirmede en önemli pay beraber yürüyeceğimiz, Sinop için birlikte ter dökeceğimiz arkadaşlarımız belediye personelimizin olacak. Belediye Meclis Üyeliği görevinde de bulundum, Sinop Belediyesi’ni iyi tanıyorum. Arkadaşlarımızla bugün sorunları konuştuk, çözüm yollarını görüştük. Talepleri beklentileri aldık, merak edilen soruları cevaplandırdık. Bizleri ilgiyle karşılayan personelimize çok teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan’ın Sinop Belediyesi’ne yaptığı ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Özbayrak yer aldı.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere Misafir Oldu

Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere…

11:24 - 5 Mart 2019
Gündem
Başkan Adayından Belediye Personeline Kooperatif Müjdesi

Başkan Adayından Belediye…

11:42 - 1 Mart 2019
Gündem
Hayal Ettiğimiz Sinop'u Birlikte İnşa Edeceğiz

Hayal Ettiğimiz Sinop'u…

11:48 - 28 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti