Ankara'da Yaşayan Sinoplular'dan Birlik Mesajı

Gündem Yorum: 0 / 11 Şubat 2019 12:17
Ankara'da Yaşayan Sinoplular'dan Birlik Mesajı
-A +A

Ankara Sinoplu Dernekler Federasyonu (ANSİDEF) Mamak Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı olan Recep Atmaca ve Nezih Yıldırım için tanıtım programı düzenledi.

Birlik ve beraberliğin yaşandığı tanıtım gecesine İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı İbrahim Ayhan, AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, MAMAK Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, AK Parti Saraydüzü İlçe Başkanı Uğur Şimşek, Sinop İl Genel Meclisi Üyesi Ali Orhanoğlu, ANSİDEF Başkanı Hasan Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Sinoplu vatandaş aileleriyle birlikte katıldı.

Mamak Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Nezih Yıldırım ve Recep Atmaca program sonrası teşekkür mesajı yayımladı.
 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZNezih Yıldırım'ın açıklaması:

TEŞEKKÜRLER ANSİDEF YÖNETİMİ

Kıymetli Hemşehrilerim/Dostalarım.

Ankara Sinoplu Dernekler Federasyon'u (ANSİDEF )Yönetim Kurulunca yapılan organizasyona tüm hemşehrilerimiz 1500 kişilik Salonu tıka basa doldurmuşlardır.
Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Ersoy, Sinop Milletvekilimiz Nazım Maviş, Saraydüzü Belediye Başkanımız Sn. Hasan Peker, Ak Parti Saraydüzü İlçe Başkanımız Sn. Uğur Şimşek, İl Genel Meclis Üyemiz Sn Ali Orhanoğlu ve Murat Dilik.

Ak Parti Ankara İl Başkanlığımız temsilcisi Sn. Şevket Aksoy, Mamak İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Ali Demir ve Cumhur İttifakının Mamak Belediye Başkan Adayı Sn. Murat Köse beyefendi, İstanbul’dan iştirak eden kıymetli hemşehrilerim ve ismini sayamadığımız birçok misafir dostlarım bizleri şereflendirmişlerdir .

Hepisinden Allah razı olsun.

Ayrıca organizasyon da emeği geçen başta ANSİDEF Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimine Bayram Yıldırım'a Süleyman Aşçı ve İş adamımız Ve belediye Meclis Üyesi Aday Adayımız Recep Atmaca beyefendiye se Salona iştirak eden herkese çok teşekkür ederim.

Toplantı çok canlı Ve yoğun katılımlı olmuş olup hemşehrilerim bizleri mütehassıs etmiştir.

Hepsine kalbi teşekkürlerimi sunarım.

 
Recep Atmaca'nın açıklaması:
 
Ankara Sinoplular Federasyonunun adıma düzenlemiş olduğu tanıtım programına Sinop Milletvekilimiz  Sn. Dr. Nazım Maviş Bey, 24. dönem Sinop Milletvekilimiz İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Ersoy Bey Ak Parti İl Başkan Yarcımcım Sn. İbrahim Ayhan Bey ve Mehmet Canavar Bey Mamak Belediye Başkan Adayımız Murat Köse Bey Ankara Ak parti Mamak İlçe Başkanım Mehmet Ali Demir Bey Sinop Saraydüzü Belediye Başkanım Hasan Peker Bey ve İlçe Başkanımıza ve Saraydüzü Meclis Üyesi Sn Ali Orhanoğlu Bey Ankara Polatlı Esnaf Odası Başkanım Cappar Çopur Bey ayrıca İstanbul’dan katılım sağlayan SİMKON sinop Dernekler Konfederasyonu yönetimine bizleri katılımlarından dolayı bizleri onure ettiklerinden dolayı çok teşekkür ederim.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Sinop'ta Seçimi Yazı Tura Belirledi

Sinop'ta Seçimi Yazı Tura…

17:58 - 4 Nisan 2019
Gündem
Şefik Çakıcı Mazbatasını Aldı

Şefik Çakıcı Mazbatasını Aldı

16:43 - 4 Nisan 2019
Gündem
Ferhat Yıldız'dan Seçim Değerlendirmesi

Ferhat Yıldız'dan Seçim…

10:19 - 4 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti