Ak Parti'nin Erfelek Adayları Belli Oldu

Gündem Yorum: 0 / 19 Şubat 2019 09:51
Ak Parti'nin Erfelek Adayları Belli Oldu
-A +A

Ak Parti'de Erfelek İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ziya Dilsiz ve Nihat Çetinkaya olarak belirlendi.


 

Erfelek İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Musa Yıldırım listelerin belli olmasının ardından teşekkür mesajı yayımladı. Yıldırım mesajında:

"Kıymetli Arkadaşlarım;Partimizin yetkili organlarınca yapılan değerlendirmeler neticesinde,Erfelek ilçemizde İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı süreci Tamamlanmıştır,Adaylık için 13 aday adayının yarıştığı Erfelek ilçemizde görev ve sorumluluk,Ziya Dilsiz ve Nihat Çetinkaya kardeşlerimize verilmiştir,süreç içerisinde demokratik bir yarış ortaya koyan; Birbirinden Kıymetli aday adayı kardeşlerimiz, Cemil Özen, Vedat Arslan, Rıdvan Aydın, Nejati Bayrak, Cemalettın Akça, Erdoğan Bilik, Tevfik Bal, Ümit Yıldırım, Nihat Çetinkaya, Vecdi Yeni, Doğan Tekneci ve Namık Özen’e Şükranlarımı arz ediyorum.

Yine Süreç içersinde herbirimize destek olan olmaya çalışan, Sinop İl ve Erfelek İlçe Teşkilatında görev yapan Ak Parti Ailesinin Kıymetli Üyelerine, çok kıymetli Erfelek halkına, ilçemizin değerli esnaflarına ve sevgili muhtarlarımıza saygılarımı sunuyor teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Demokrasi’mizin vazgeçilmez unsurları olan, tüm siyasi partilerimizin adaylarına başarılar diliyor, hangi sonuç ilçemiz ve kendileri için hayırlı olacaksa o sonuçla karşılaşmalarını temenni ediyorum. ”Durmak Yok Yola Devam” Bizim için bu şarkı burda bitmemiştir,Yarınlarınız Aydınlık Olsun, Kalın Sağlıcakla."
dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere Misafir Oldu

Barış Ayhan Korucuk'ta Evlere…

11:24 - 5 Mart 2019
Gündem
Başkan Adayından Belediye Personeline Kooperatif Müjdesi

Başkan Adayından Belediye…

11:42 - 1 Mart 2019
Gündem
Hayal Ettiğimiz Sinop'u Birlikte İnşa Edeceğiz

Hayal Ettiğimiz Sinop'u…

11:48 - 28 Şubat 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti