Ak Parti'li Başkandan Milletvekiline Sert Yanıt

Gündem Yorum: 0 / 21 Şubat 2019 16:41
Ak Parti'li Başkandan Milletvekiline Sert Yanıt
-A +A

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz henüz hizmete girmeyen ancak Mart ayı içerisinde hizmete açılması planlanan Sinop Devlet Hastanesi'nin gece çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak israf olduğu gerekçesiyle ışıkların yanmasını eleştirdi.

CHP'li Karadeniz "Enerjiye ihtiyacımız var. Nükleer santral yapacağız diyorsunuz. Zamanın da açmadığınız, çalışmayan Sinop Devlet Hastanesi'nin ışıklarını 24 saat açık bırakmayı da kendilerine reva görüyorsunuz. Bu vatandaşın cebine yazık değil mi?" dedi.
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurdan Tekin Altınkök'ten yanıt gecikmedi.

Ak Parti'li Başkan Nurdan Tekin Altınkök, CHP Grup Başkanvekili Sinoplu Engin Altay'ın "Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok" sözlerini hatırlatarak CHP'li Karadeniz'e eleştirdi.

Ak Parti'li Başkan "Hastanenin mart ayı içinde vatandaşların hizmetine sunulması için 300 kişi geceli gündüzlü çalışıyor." dedi.Ak Parti'li Başkan açıklamasında şunları söyledi:

HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK....
 
Bu gece ev ziyaretlerimizden dönüşte yolum hastane civarından geçti. Işıkları açık görünce hem duygulandım, hem de gururlandım...
 
CHP Sinop Milletvekili Sn Barış Karadeniz'in Geçtiğimiz günlerdeki talihsiz bir paylaşımı aklıma düştü...
 
Artan nüfusumuz karşısında hizmette yeterliliğini yitiren hastanemizde yeterli sayıda yatak olmadığından hergün bir çok hasta ya il dışına sevk ediliyor veya taburcu edilmek zorunda kalınıyor. Sinoplu anne ve babalar çocuk acil servis bekliyor. Mevcut Devlet Hastanemizdeki Doktor sayısı yeterli gelmiyor. Poliklinik ve kliniklerde ciddi yoğunluk söz konusu...

Kısacası acil bir durum söz konusu...

 
Ve aklıma Sn Engin Altay'ın şu sözleri geliyor ;
 
"Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok!!!"
 
Sayın Karadeniz, şunu bilmenizi isteriz ki; Hastanenin mart ayı içinde vatandaşların hizmetine sunulması için 300 kişi geceli gündüzlü çalışıyor.
 
Sizden şu muhteşem yatırımı alkışlamanızı elbette beklemedik muhalefet partisisiniz, ama bu hastanede eksik kalan doktorların ve hizmetlerin tamamlanması için girişimde bulunmanızı, Sn Nazım Maviş Vekilimize Sinop için, Sinoplu için destek olmanızı beklerdik.
 
Ayrıca bilinmesini isteriz ki Hastane binası teslim edilene kadar tüketilen tüm elektrik bedeli yüklenici firma tarafından ödenmektedir...

Emeği geçen herkese teşekkürler...
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti