Ak Parti - İyi Parti Arasından 'Yıkım' Tartışması

Gündem Yorum: 0 / 15 Mart 2019 15:10
Ak Parti - İyi Parti Arasından 'Yıkım' Tartışması
-A +A

Ak Parti ve İyi Parti arasında Boyabat Erenlik Seyir Kulesi'nin 'Yıkım' tartışması.
 
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı tarafından Boyabat'a kazandırılan Boyabat Erenlik Seyir Kulesi'nin İyi Parti Adayı Hasan Kara tarafından yıkılacağına yönelik açıklamalar Boyabat gündeminde büyük yankı uyandırmıştı.
 
İyi Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Hasan Kara, 'Yıkım' tartışmasıyla ilgili ilk kez konuştu.

Boyabat Erenlik Seyir Kulesi önünde kısa bir video ile açıklama yapan Başkan Adayı Hasan Kara, kuleye harcanan bütçeyle başka hizmetler yapılabilirdi dediği açıklamasında yıkmayacaklarını söyledi.

 
YAPILMIŞTIR, HAYIRLI OLUN, YIKMAYACAĞIZ
 
Başkan Adayı Hasan Kara "Gittiğimiz bazı yerlerde belediyeyi tekrar aldığında Erenlik Parkı'ndaki  kuleyi yıkacağı ile ilgili bir takım söylentiler kulağımıza gelmişti. Hasan Kara belediye başkanlığı yaptığı iki dönemde hiç birşey yıkmamamıştır. Devlette devamlılık ilkesi çerçevesinde yapılan hizmetleri daha iyi nokta götürmüştür. 
 
Biz kuleyle ilgili belki şunu söyleyebiliriz. Kuleyi yapıncaya kadar belki buraya harcanan para ile ilgili daha başka yerlere para harcanabilirdi, başka şeyler yapılabilirdi ama kule yapılmıştır.
Boyabatımıza hayırlı olsun. İnşallah çevre düzenlemesiyle kuleden halkımızın daha fazla istifade edecektir. Boyabat halkının bilmesini isterim."
dedi.
 
NE OLMUŞTU?
 
Ak Parti seçim bürosu açılışında İlçe Başkanı Ferhat Yıldız ve Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı açıklamalarıyla 'Yıkım' tartışmasını gündeme taşımıştı.
 
KULE VE HAL YERİNİ YIKACAĞIZ DİYORLAR

Ak Parti Adayı mevcut Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ise "Arkadaşlar bunların amacı hizmet etmek değil. 5 yıldır beni mahkemeye veriyorlar. Meydan projesini yaptırmamak için, Kültür Merkezini Merkezi’ni yaptırmamak için! Yapamaz dediler ama ama biz yaptık!
 
Kuleyi yıkacağız diyor, hal yerini yıkacağız diyor, arkadaş! Bakkal dükkânı yönetmiyoruz, manav dükkânı yönetmiyorsun şehir yönetiyorsun şehir!" diyerek İyi Parti Adayı Hasan Karaya yüklenmişti.


 

YIKANLARIN DEĞİL YAPANLARIN YANINDA OLACAK

Ak Parti seçim bürosu açılışında Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız açıklamasından Boyabat yıkanların değil, yapanların yanında olacak açıklamasında bulunmuştu.
 
İlçe Başkanı Ferhat Yıldız "Boyabatı’mız yıkanların değil, yapanların yanında olacak. Boyabat’ta hizmetler kazanacak, Boyabat’ta yatırımlar kazanacak, Boyabat aşkıyla, hizmet aşkıyla çalışanlar kazanacak, sizler kazanacaksınız. Ak Parti Milletvekilimiz ve Belediye Başkanımızla birlikte aşkla gönülle çalışıyoruz. Ak Belediyecilik Boyabat’ta 31 Mart’tan sonrada inşallah devam edecektir." diyerek eleştirmişti.

Kaynak : Boyabat İlk Haber

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
Sinop'ta Seçimi Yazı Tura Belirledi

Sinop'ta Seçimi Yazı Tura…

17:58 - 4 Nisan 2019
Gündem
Şefik Çakıcı Mazbatasını Aldı

Şefik Çakıcı Mazbatasını Aldı

16:43 - 4 Nisan 2019
Gündem
Ferhat Yıldız'dan Seçim Değerlendirmesi

Ferhat Yıldız'dan Seçim…

10:19 - 4 Nisan 2019
Facebook Twitter
2009 boyabatilkhaber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti